Maszyny do produkcji betonu i prefabrykatów
JESTEŚMY
jednym z największych
producentów
maszyn budowlanych
w polsce
Specjalizujemy się w produkcji węzłów betoniarskich oraz maszyn i urządzeń do produkcji prefabrykatów betonowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, wykonujemy także maszyny na indywidualne zamówienia.

Naszym priorytetem jest dostarczanie Klientom, za rozsądną cenę, maszyn o światowych rozwiązaniach technicznych, zapewniających wysoką jakość produkowanych elementów.

Jako kompleksowy dostawca produktów i usług, zapewniamy montaż i rozruch linii technologicznych, szkolenie pracowników obsługi oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zapraszamy do współpracy.

Zespół ZPUH ROAD sp. z o.o
NAGRODY I WYRÓŻNIENIA
ROAD - Włoszczowa
POLSKI PRODUCENT -
ŚWIATOWE TECHNOLOGIE
Produkcja maszyn zaawansowanych technologicznie byłaby niemożliwa bez stałej modernizacji parku maszynowego, zaplecza socjalnego oraz rozbudowy hal produkcyjnych. Stworzone zostało i stale się rozwija profesjonalne biuro konstruktorskie, w którym zatrudniana jest wysoko wykwalifikowana kadra inżynieryjno – techniczna.

Dostarczamy produkty o najwyższych światowych standardach i rozwiązaniach technicznych. Dążymy do pełnej satysfakcji Klientów, dbając aby jakość oferowanych produktów i usług nieustannie się polepszała.

Eksport
Obszar: Europa Środkowo-Wschodnia
Kraje: Łotwa, Litwa, Ukraina, Rosja, Słowacja, Czechy, Mołdawia
MULTIMEDIA